+45 43 45 58 00 info@brondbyhallen.dk

Dørene åbner kl. 8.00

Lørdag d. 20. januar kl. 09.00 – 12.10
U9/U10 piger
Der spilles i 2 puljer med 4 hold i hver. Efter puljekampene går nr. 1 og 2 i puljerne til semifinale. Nr. 3 i puljerne spiller mod hinanden og nr. 4 i puljerne spiller mod hinanden.

Pulje 1

Sengeløse U10

Brøndby U9B

VIF Girls 2

Snekkersten IF U9/U10

Pulje 2

Brøndby U10

Sengeløse U9

Brøndby U9C

Vordingborg U10

 

Kamp Årgange Gruppe/Slutspil Tid Hjemmehold Udehold
1 PU10/PU9 pulje 1 09:00 Sengeløse U10 Brøndby U9B
2 PU10/PU9 pulje 2 09:10 Brøndby U10 Sengeløse U9
3 PU10/PU9 pulje 1 09:20 VIF Girls 2 Snekkersten IF U9/U10
4 PU10/PU9 pulje 2 09:30 Brøndby U9C Vordingborg U10
5 PU10/PU9 pulje 1 09:40 Sengeløse U10 VIF Girls 2
6 PU10/PU9 pulje 2 09:50 Brøndby U10 Brøndby U9C
7 PU10/PU9 pulje 1 10:00 Snekkersten IF U9/U10 Brøndby U9B
8 PU10/PU9 pulje 2 10:10 Vordingborg U10 Sengeløse U9
9 PU10/PU9 pulje 1 10:20 Snekkersten IF U9/U10 Sengeløse U10
10 PU10/PU9 pulje 2 10:30 Vordingborg U10 Brøndby U10
11 PU10/PU9 pulje 1 10:40 Brøndby U9B VIF Girls 2
12 PU10/PU9 pulje 2 10:50 Sengeløse U9 Brøndby U9C
Pause
13 PU10/PU9 7-8 pladsen 11:10 Nr.4 fra pulje 2 Nr.4 fra pulje 1
14 PU10/PU9 Semifinale 1 11:20 Nr.1 fra pulje 1 Nr.2 fra pulje 2
15 PU10/PU9 Semifinale 2 11:30 Nr.1 fra pulje 2 Nr.2 fra pulje 1
16 PU10/PU9 5-6 pladsen 11:40 Nr.3 fra pulje 1 Nr.3 fra pulje 2
17 PU10/PU9 Finale 11:50 Vinder semi: 1 Vinder semi: 2
PU10/PU9 Præmie 12:00 Præmieoverrækkelse

Når man har færdigspillet sin sidste kamp, kan der hentes præmie til holdet, ved dommerbordet.
Til 1. og 2. pladsen er der præmieoverrækkelse på banen efter finalen.

Til finalen går holdene samlet ind på banen og der vil være navneopråb.

Lørdag d. 20. januar kl. 12.20 – 16.30
U11 piger
Der spilles i 2 puljer med 5 hold i hver. Nr. 1 og 2 i hver pulje går til semifinalen.

Pulje 3

Hornbæks seje piger

VIF Girls 1

BSV

Måløv Boldklub

Brøndby blå

Pulje 4

Brøndby gul

Bæsterne

FBs piger

Snekkersten IF

Farum BK

 

Kamp Årgange Pulje/Slutspil Tid Hjemmehold Udehold
18 PU11 pulje 3 12:20 Hornbæks seje piger VIF Girls 1
19 PU11 pulje 4 12:30 Brøndby gul Bæsterne
20 PU11 pulje 3 12:40 BSV Måløv Boldklub
21 PU11 pulje 4 12:50 FBs piger Snekkersten IF
22 PU11 pulje 3 13:00 Brøndby blå Hornbæks seje piger
23 PU11 pulje 4 13:10 Farum BK Brøndby gul
24 PU11 pulje 3 13:20 VIF Girls 1 BSV
25 PU11 pulje 4 13:30 Bæsterne FBs piger
26 PU11 pulje 3 13:40 Måløv Boldklub Brøndby blå
27 PU11 pulje 4 13:50 Snekkersten IF Farum BK
28 PU11 pulje 3 14:00 BSV Hornbæks seje piger
29 PU11 pulje 4 14:10 FBs piger Brøndby gul
30 PU11 pulje 3 14:20 Måløv Boldklub VIF Girls 1
31 PU11 pulje 4 14:30 Snekkersten IF Bæsterne
32 PU11 pulje 3 14:40 Brøndby blå BSV
33 PU11 pulje 4 14:50 Farum BK FBs piger
34 PU11 pulje 3 15:00 Hornbæks seje piger Måløv Boldklub
35 PU11 pulje 4 15:10 Brøndby gul Snekkersten IF
36 PU11 pulje 3 15:20 VIF Girls 1 Brøndby blå
37 PU11 pulje 4 15:30 Bæsterne Farum BK
38 PU11 Semifinale 1 15:40 Nr.1 fra pulje 3 Nr.2 fra pulje 4
39 PU11 Semifinale 2 15:50 Nr.1 fra pulje 4 Nr.2 fra pulje 3
40 PU11 Finale 16:10 Vind.semi : 1 Vind.semi : 2
PU11 Præmier 16.20 Præmieoverrækkelse

Når man har færdigspillet sin sidste kamp, kan der hentes præmier til holdet, ved dommerbordet.
Til 1. og 2. pladsen er der præmieoverrækkelse på banen efter finalen.

Til finalen går holdene samlet ind på banen og der vil være navneopråb.

Søndag d. 21. januar kl. 09.00 – 11.00
U9 drenge
Der spilles i en pulje, hvor nr. 1 og 2 går i finalen.

Kamp Årgange Pulje Tid Hjemmehold Udehold
41 DU9 pulje 5 09:00 Vallensbæk IF 1 BK Avarta
42 DU9 pulje 5 09:10 Brøndby blå Brøndby gul
43 DU9 pulje 5 09:20 Vallensbæk 2 Vallensbæk IF 1
44 DU9 pulje 5 09:30 BK Avarta Brøndby blå
45 DU9 pulje 5 09:40 Brøndby gul Vallensbæk 2
46 DU9 pulje 5 09:50 Brøndby blå Vallensbæk IF 1
47 DU9 pulje 5 10:00 Brøndby gul BK Avarta
48 DU9 pulje 5 10:10 Vallensbæk 2 Brøndby blå
49 DU9 pulje 5 10:20 Vallensbæk IF 1 Brøndby gul
50 DU9 pulje 5 10:30 BK Avarta Vallensbæk 2
51 DU9 Finale 10:50 Nr.1 fra pulje 5 Nr.2 fra pulje 5
DU9 11:00 Præmieoverrækkelse

Når man har færdigspillet sin sidste kamp, kan der hentes præmier til holdet, ved dommerbordet.
Til 1. og 2. pladsen er der præmieoverrækkelse på banen efter finalen.
Til finalen går holdene samlet ind på banen og der vil være navneopråb.

Søndag d. 21. januar kl. 11.10 – 13:50
U10 drenge
Der spilles i en pulje.

Pulje 7
Brøndby U10-2Holbæk B&I 1

KB

B1908-1

GFA Sort

FK Sydsjælland 05

 

Kamp Årgange Pulje Tid Hjemmehold Udehold
56 DU10 pulje 7 11:10 Brøndby U10-2 B1908-1
57 DU10 pulje 7 11:20 Holbæk B&I 1 KB
58 DU10 pulje 7 11:30 GFA sort FK Sydsjælland 05
59 DU10 pulje 7 11:40 KB Brøndby U10-2
60 DU10 pulje 7 11:50 FK Sydsjælland 05 Holbæk B&I 1
61 DU10 pulje 7 12:00 B1908-1 GFA sort
62 DU10 pulje 7 12:10 KB FK Sydsjælland 05
63 DU10 pulje 7 12:20 Holbæk B&I 1 B1908-1
64 DU10 pulje 7 12:30 Brøndby U10-2 GFA sort
65 DU10 pulje 7 12:40 B1908-1 FK Sydsjælland 05
66 DU10 pulje 7 12:50 Brøndby U10-2 Holbæk B&I 1
67 DU10 pulje 7 13:00 GFA sort KB
68 DU10 pulje 7 13:10 FK Sydsjælland 05 Brøndby U10-2
69 DU10 pulje 7 13:20 B1908-1 KB
70 DU10 pulje 7 13:30 GFA sort Holbæk B&I 1
DU10 Præmie 13:40 Præmieoverrækkelse

Efter sidste kamp er der præmieoverrækkelse for alle på banen.

 

 

 

 

 

Det er Brøndby Hallens fornemmeste opgave at sikre dig succes med dit arrangement. For os er det ikke afgørende om dit arrangement er lille eller stort, men derimod at hjælpe dig til at gennemføre arrangementet med størst mulig professionalisme..

BRØNDBY HALLEN

Brøndby Hallen

Brøndby Stadion 10

2605 Brøndby

+45 43 45 58 00

 info@brondbyhallen.dk 

faktura@brondbyhallen.dk

CVR: 41921412